>Jodelahitieee: Sneeuw in Oostenrijk!
>
Met verse sneeuw op de pistes barst het winterseizoen in de Tiroler Zugspitz Arena los. Op 27 november gaat als allereerste de Tiroler Zugspitzbahn naar de 2.962 meter hoog gelegen gletsjer weer open en kan er op het Zugspitzplatt worden geskied. Het officiële feestelijke openingsweekend van het winterseizoen in de Tiroler Zugspitz Arena is 2 weken later van vrijdag 10 tot en met zondag 12 december. Op het programma staat onder andere live muziek, gratis de nieuwste ski’s testen en natuurlijk veel après-ski. Vroege wintersporters profiteren tijdens de ‘Schneekristalwochen’ tussen 27 november en 18 december van scherp geprijsde arrangementen. 7 Overnachtingen in een 4-sterren hotel op basis van halfpension en een 6-daagse ‘Top Snow Card’ skipas heb je al vanaf €583,- per persoon. Als je verblijft op basis van logies en ontbijt betaal je €286,- per persoon. Daarnaast besparen de wintersporters tot 10% op de lokale skiverhuur en ski-scholen. Volwassen betalen €38,- voor de Zugspitz dagskipas, jongeren tussen de 16 en 18 jaar betalen €28,- en kinderen tussen de 6 en 15 jaar krijgen de skipas voor €21,- per dag. Kijk voor alle aanbiedingen op www.zugspitzarena.com.
Toe aan een blijvend vakantiegevoel?
Schrijf je in voor onze gratis nieuwsbrief en krijg elke dag berichten als hier boven.
En ja, uitschrijven is makkelijk, ook tijdelijk, de volgende keer dat je écht op vakantie gaat. We beloven dat we je mailadres nooit voor iets anders zullen gebruiken dan het versturen van deze nieuwsbrief. (via Feedburner)


Tweet dit
Deel op Facebook
Digg dit
Bewaar op Delicious
Stumble dit
RSS Feed

>Deze winter gaan ongeveer een miljoen Nederlanders op wintersport. Dat zijn er net zoveel als vorig jaar. Dat meldt de ANWB.
Oostenrijk is nog steeds de favoriete bestemming, iets meer dan de helft gaat daar naartoe. De populairste wintersportgebieden in Oostenrijk zijn Tirol en Salzburgerland.
http://www.wintersportdeals.nl/oostenrijk.php
Nederlanders gaan in de winter ook graag naar Frankrijk (18%), Duitsland (13%), Zwitserland (7%) en Tsjechië (5%) op vakantie. Ook deze winter is de auto het meest gebruikte vervoersmiddel voor de wintersportvakantie.