Splash nieuw in Beekse Bergen
De Splash is een nieuwe attractie, die vanaf de mei-vakantie te zien is in de Beekse Bergen in Brabant. Op zaterdag 7 april opent Speelland Beekse Bergen haar deuren weer. Bert & Ernie starten het waterpretseizoen met een meet & greet. Ook Tommie & Elmo zijn van de partij tijdens het openingsweekend. Om de opening extra feestelijk te maken heeft Speelland Beekse Bergen ook twee nieuwe attracties; het Vikingschip en de Klimpalmboom.
Naast de bestaande attracties zijn er dit seizoen in totaal drie nieuwe attracties. Het Vikingschip en de Klimpalmboom zijn vanaf dit weekend open voor bezoekers. Deze attracties bevinden zich op het vasteland. Kinderen kunnen hier spelen zonder nat te worden. In mei opent ook de Splash, een spectaculaire waterattractie. Kinderen kunnen plaatsnemen in een bootje dat ze via een steile glijbaan over het Victoriameer laat roetsjen.
Er worden dit jaar ook weer veel evenementen georganiseerd op Speelland Beekse Bergen. Naast de komst van Bert & Ernie is er dit weekend ook ‘de Gekkebekkenshow’. Hierbij is het de bedoeling dat iedereen een zo gek mogelijke bek trekt. Degene die de beste gekke bek heeft getrokken wint een trofee. Daarnaast bezoeken Bob de Bouwer en Moov op zondag 6 mei Speelland Beekse Bergen tijdens Speellands’ Bouwparadijs. Op donderdag 17 mei vindt Speelland op Stelten met Ralf Mackenbach plaats. Voor meer informatie over de evenementen kijk op www.speelland.nl/Evenementen.
Toe aan een blijvend vakantiegevoel?
Schrijf je in voor onze gratis nieuwsbrief en krijg elke dag berichten als hier boven.
En ja, uitschrijven is makkelijk, ook tijdelijk, de volgende keer dat je écht op vakantie gaat. We beloven dat we je mailadres nooit voor iets anders zullen gebruiken dan het versturen van deze nieuwsbrief. (via Feedburner)


Tweet dit
Deel op Facebook
Digg dit
Bewaar op Delicious
Stumble dit
RSS Feed
