>Het Poseidon Undersea Resort wordt ’s werelds eerste (40 meter) onderwater hotel. Het opent begin 2009 op het eiland Fiji. Naast de zes restaurants, zeven bars, duikshop, watersportcentrum, boetiek, bibliotheek / lounge, theater, conferentieruimte, weddingchapel, negen-holes golfbaan, tennisbanen, kunnen gasten zelf de vissen voeren door op een knop te drukken. Een lift brengt de gasten onder zeenivuau naar de 24 suites en het luxe appartement. De onderwaterramen van deze verblijven zijn allemaal beplakt met een speciale film die het onmogelijk maken om van buiten naar binnen te kijken (door duikers) . Bron: Like Cool (Engels, met filmpje)
Gerelateerd
Quote: "Als je vakantie tot zijn essentie terugbrengt dan is dat voor mij "bergen en/of zee". Als dat in de buurt te vinden is (maakt niet uit waar), dan vind ik dat prima."
Sander Lindenburg begon in 2005 met deze site over reisnieuws en triptips. De basis vormt de oorspronkelijke website www.grenzeloos.nl, die in het jaar 2000 werd gebruikt voor een wekelijkse krantenserie voor Wegener-kranten over een trip 'langs de rand van Nederland'. Sander is professioneel journalist sinds 1978. Hij bezocht (herhaaldelijk): Frankrijk, België, Duitsland, Engeland, Denemarken, Noorwegen, Zweden, Tsjechië, Polen, Oostenrijk, Zwitserland, Italië, Spanje, Portugal, Marokko, Griekenland, Hongarije, Ierland, Vaticaanstad, San Marino, Liechtenstein, Monaco, Andorra, Kroatië, Slovenië, Servië en de Verenigde Staten van Amerika.