>
Mensen die hard snurken, schamen zich daarvoor als ze op een camping verblijven. Ze zien er ook tegenop om hun slaapkamer te delen met iemand anders dan hun eigen partner, dat blijkt uit Nederlands onderzoek. Ruim de helft van de Nederlandse snurkers produceert daarbij meer geluid dan volgens de Wereld Gezondheidsorganisatie WHO gezond is. Maar dat valt volgens het onderzoek nog mee: Nederlanders zijn in vergelijking met Belgen, Noren, Zweden, Denen en Finnen nog de minst luidruchtige snurkers. (Bron: HLN.be)
Gerelateerd
Quote: "Als je vakantie tot zijn essentie terugbrengt dan is dat voor mij "bergen en/of zee". Als dat in de buurt te vinden is (maakt niet uit waar), dan vind ik dat prima."
Sander Lindenburg begon in 2005 met deze site over reisnieuws en triptips. De basis vormt de oorspronkelijke website www.grenzeloos.nl, die in het jaar 2000 werd gebruikt voor een wekelijkse krantenserie voor Wegener-kranten over een trip 'langs de rand van Nederland'. Sander is professioneel journalist sinds 1978. Hij bezocht (herhaaldelijk): Frankrijk, België, Duitsland, Engeland, Denemarken, Noorwegen, Zweden, Tsjechië, Polen, Oostenrijk, Zwitserland, Italië, Spanje, Portugal, Marokko, Griekenland, Hongarije, Ierland, Vaticaanstad, San Marino, Liechtenstein, Monaco, Andorra, Kroatië, Slovenië, Servië en de Verenigde Staten van Amerika.