> Disneyland Parijs krijgt een nieuwe attractie rond de film Toy Story. Dat heeft John Lasseter, het hoofd van Walt Disney Animation Studios, woensdag gemeld op het filmfestival van Cannes. Het festival opent woensdag met Up, de nieuwe film van producenten Pixar en Disney.„Het park krijgt een apart onderdeel waar de karakters van Toy Story tot leven komen”, lichtte Lasseter een tipje van de sluier op. De nieuwe attractie opent zijn deuren in de zomer van 2010, tegelijk met de release van het derde deel uit de Toy Story-serie. Disneyland Parijs heeft op dit moment al een attractie rond Buzz Lightyear, één van de personages uit de Toy Story-films. (Bron: Telegraaf)
Quote: "Als je vakantie tot zijn essentie terugbrengt dan is dat voor mij "bergen en/of zee". Als dat in de buurt te vinden is (maakt niet uit waar), dan vind ik dat prima."
Sander Lindenburg begon in 2005 met deze site over reisnieuws en triptips. De basis vormt de oorspronkelijke website www.grenzeloos.nl, die in het jaar 2000 werd gebruikt voor een wekelijkse krantenserie voor Wegener-kranten over een trip 'langs de rand van Nederland'. Sander is professioneel journalist sinds 1978. Hij bezocht (herhaaldelijk): Frankrijk, België, Duitsland, Engeland, Denemarken, Noorwegen, Zweden, Tsjechië, Polen, Oostenrijk, Zwitserland, Italië, Spanje, Portugal, Marokko, Griekenland, Hongarije, Ierland, Vaticaanstad, San Marino, Liechtenstein, Monaco, Andorra, Kroatië, Slovenië, Servië en de Verenigde Staten van Amerika.