>Op de veerboot van Lauwersoog naar Schiermonnikoog wordt vrijdagavond 2 oktober een speciale ‘Ode aan de Wadden’ gespeeld. Het concert is de opmaat voor het jaarlijkse Kamermuziekfestival, dat van 3 tot en met 8 oktober op het eiland gehouden wordt. Voor het concert vaart de veerboot speciaal uit en gaat hij op de Waddenzee voor anker. De ‘Ode aan de Wadden’ is speciaal hiervoor geschreven door componist David Dramm, voor tien blazers. Aan boord spelen verschillende andere artiesten die aan het festival deelnemen. Meer informatie op de site van het kamermuziekfestival. (Bron: Dagblad van het Noorden)
Gerelateerd
Quote: "Als je vakantie tot zijn essentie terugbrengt dan is dat voor mij "bergen en/of zee". Als dat in de buurt te vinden is (maakt niet uit waar), dan vind ik dat prima."
Sander Lindenburg begon in 2005 met deze site over reisnieuws en triptips. De basis vormt de oorspronkelijke website www.grenzeloos.nl, die in het jaar 2000 werd gebruikt voor een wekelijkse krantenserie voor Wegener-kranten over een trip 'langs de rand van Nederland'. Sander is professioneel journalist sinds 1978. Hij bezocht (herhaaldelijk): Frankrijk, België, Duitsland, Engeland, Denemarken, Noorwegen, Zweden, Tsjechië, Polen, Oostenrijk, Zwitserland, Italië, Spanje, Portugal, Marokko, Griekenland, Hongarije, Ierland, Vaticaanstad, San Marino, Liechtenstein, Monaco, Andorra, Kroatië, Slovenië, Servië en de Verenigde Staten van Amerika.