>De Belgen die door het noodweer gestrand waren in Madeira zullen vanavond omstreeks 21.30 uur landen op de luchthaven van Zaventem. Ze zijn allemaal ongedeerd. Door het noodweer vielen al 40 dodelijke slachtoffers op het eiland. ‘Het vliegtuig reist eerst naar La Palma’ zegt woordvoerder van touroperator Thomas Cook Baptiste Van Outryve. ‘Daar pikt het 68 toeristen op die de uitdrukkelijke wens hebben uitgedrukt om hun reis verder te zetten. Daarna trekt het toestel naar Funchal. In totaal brengt het vliegtuig ongeveer 120 Belgen die reizen met Jetair en Thomas Cook terug naar huis.’ (Bron: Nieuwsblad.be)
Gerelateerd
Quote: "Als je vakantie tot zijn essentie terugbrengt dan is dat voor mij "bergen en/of zee". Als dat in de buurt te vinden is (maakt niet uit waar), dan vind ik dat prima."
Sander Lindenburg begon in 2005 met deze site over reisnieuws en triptips. De basis vormt de oorspronkelijke website www.grenzeloos.nl, die in het jaar 2000 werd gebruikt voor een wekelijkse krantenserie voor Wegener-kranten over een trip 'langs de rand van Nederland'. Sander is professioneel journalist sinds 1978. Hij bezocht (herhaaldelijk): Frankrijk, België, Duitsland, Engeland, Denemarken, Noorwegen, Zweden, Tsjechië, Polen, Oostenrijk, Zwitserland, Italië, Spanje, Portugal, Marokko, Griekenland, Hongarije, Ierland, Vaticaanstad, San Marino, Liechtenstein, Monaco, Andorra, Kroatië, Slovenië, Servië en de Verenigde Staten van Amerika.