>
Verhuurder van vakantiebungalows Center Parcs heeft vergevorderde plannen voor de opening van twee nieuwe parken in 2013. Voor het bouwen van een nieuw park in Frankrijk, in de buurt van Lyon, is de financiering al rond. Het andere park moet worden gesticht in Duitsland, in Allgau (Baden-Würtemberg). Daarnaast opent moederorganisatie Center Parcs Europe mogelijk ook nog een nieuw park onder het label Sunparks in Duitsland, Bostalsee (Saarland). Het aantal boekingen bij Center Parcs zit volgens woordvoerster M. Dekking weer in de lift ten opzichte van vorig jaar. “Wel boeken mensen nog steeds erg laat, valt ons op.” Gemiddeld zijn bij Center Parcs iets meer dan 80 van de 100 huisjes bezet. In de vakanties loopt dat percentage fors op. (Bron: ED.nl)
Gerelateerd
Quote: "Als je vakantie tot zijn essentie terugbrengt dan is dat voor mij "bergen en/of zee". Als dat in de buurt te vinden is (maakt niet uit waar), dan vind ik dat prima."
Sander Lindenburg begon in 2005 met deze site over reisnieuws en triptips. De basis vormt de oorspronkelijke website www.grenzeloos.nl, die in het jaar 2000 werd gebruikt voor een wekelijkse krantenserie voor Wegener-kranten over een trip 'langs de rand van Nederland'. Sander is professioneel journalist sinds 1978. Hij bezocht (herhaaldelijk): Frankrijk, België, Duitsland, Engeland, Denemarken, Noorwegen, Zweden, Tsjechië, Polen, Oostenrijk, Zwitserland, Italië, Spanje, Portugal, Marokko, Griekenland, Hongarije, Ierland, Vaticaanstad, San Marino, Liechtenstein, Monaco, Andorra, Kroatië, Slovenië, Servië en de Verenigde Staten van Amerika.