Het Zuiderzeemuseum heeft voor de voorjaarsvakantie een uitgebreid programma. Daarbij ook de opdracht voor jeugdige bezoekers op een mysterie op te lossen.
Verder deze week o.a.:
Vernieuwd Disneyland Hotel onthaalt gasten als vorsten
Filipijnen in de prijzen: beste strand- en duiklocatie ter wereld
Voorjaarsvakantie-tip: bezoek Waterwijs in het Zuiderzeemuseum
Olifantenkalfjes verkennen het buitenverblijf van Beekse Bergen
ANWB waarschuwt: toegang natuurgebieden in gevaar
Nederlandse Wetenschapsmusea lanceren innovatief platform ‘Vind het uit!’
Dankzij Bergsportdag goed voorbereid voor volgende ‘expeditie’
Quote: "Als je vakantie tot zijn essentie terugbrengt dan is dat voor mij "bergen en/of zee". Als dat in de buurt te vinden is (maakt niet uit waar), dan vind ik dat prima." Sander Lindenburg begon in 2005 met deze site over reisnieuws en triptips. De basis vormt de oorspronkelijke website www.grenzeloos.nl, die in het jaar 2000 werd gebruikt voor een wekelijkse krantenserie voor Wegener-kranten over een trip 'langs de rand van Nederland'. Sander is professioneel journalist sinds 1978. Hij bezocht (herhaaldelijk): Frankrijk, België, Duitsland, Engeland, Denemarken, Noorwegen, Zweden, Tsjechië, Polen, Oostenrijk, Zwitserland, Italië, Spanje, Portugal, Marokko, Griekenland, Hongarije, Ierland, Vaticaanstad, San Marino, Liechtenstein, Monaco, Andorra, Kroatië, Slovenië, Servië en de Verenigde Staten van Amerika.
We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze site zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van deze site, gaan we ervan uit dat je ermee instemt.
Je kunt je toestemming op elk moment intrekken met de knop toestemming intrekken.