Zoute Grand Prix: hét autofeest van Knokke-Heist

De auto staat centraal bij de Zoute Grand Prix. Foto’s: Zoute Grand Prix

Knokke-Heist wordt begin oktober opnieuw dé plek voor liefhebbers van luxe auto’s, kunst en lifestyle. Van 3 tot 6 oktober 2024 vindt hier de vijftiende editie van de Zoute Grand Prix plaats.

Dit evenement is uitgegroeid tot een van de grootste auto-evenementen in Europa. Van exclusieve rally’s en veilingen tot kunstexposities, er is voor iedereen iets te beleven. Hoogtepunten zijn onder meer de Zoute Rally, de Zoute GT Tour en de Zoute Sale by Bonhams. Voor autoliefhebbers zijn de nieuwste hypercars en klassieke modellen te bewonderen.

Een traditie van stijl en klasse

De Zoute Grand Prix begon in 2010 als een bescheiden oldtimerrally. Inmiddels trekt het evenement meer dan 400.000 bezoekers en is het een vaste waarde in Knokke-Heist. Het versterkt de chique reputatie van de stad en is een belangrijke trekpleister voor toeristen. Met een mix van geschiedenis en innovatie, zet de Zoute Grand Prix Knokke-Heist nog steviger op de kaart.

Vier dagen vol luxe auto’s en meer

Tijdens het evenement worden 250 klassieke auto’s tentoongesteld, en er doen zo’n 150 sportauto’s mee aan verschillende evenementen. Daarnaast komen de nieuwste hypercars voorbij in de ZOUTE GRAND PRIX GALLERY. Knokke-Heist biedt daarnaast luxe winkels, kunstgalerijen en prachtige natuur voor wie even iets anders wil zien.

Innovaties voor 2024

Dit jaar introduceert de Zoute Grand Prix een nieuw strandpaviljoen bij het Albertplein. Ook komt er een indrukwekkende car boulevard langs de Zeedijk, waar de nieuwste automodellen op podia te zien zijn.

Praktische info

  • Wanneer: 3-6 oktober 2024
  • Waar: Albertplein, Zeedijk, Knokke-Heist
  • Tickets: Sommige evenementen zijn gratis, anderen vereisen een ticket. Meer info op zoutegrandprix.be.
OutdoorOutdoor

Reageren

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.